| Schiltype | Instant peeling, warm peeling, koude peeling |
|---|---|
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |
| Rolgrootte | 30cm x 100m, 33cm x 100m, 42cm x 100m, 60cm x 100m |
| Ustoom maat Beschikbaar | - Ja, dat klopt. |
| eenzijdig | - Ja, dat klopt. |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Smeltpunt | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Inktverenigbaarheid | DTF-inkt ((CMYK+W) |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Compatibiliteit van stoffen | Werkt goed met katoen, polyester, nylon en gemengde stoffen, zorgt voor sterke hechting en duurzame |