| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Viscositeit | Hoog |
| Opaciteit | Opaak |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Toepassing | Zeefdruk, offsetdruk, digitaal printen |
| Kleefstof | niet-klevend |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Compatibele Printers | Voor Epson DX5/6/7 printers |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Verpakking | Twee |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Dikte | 0.1 mm |
|---|---|
| Productsoort | Drukmaterialen |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |