| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Printmethode | UV-printen |
| Compatibele Printers | Voor Epson DX5/6/7 printers |
|---|---|
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Kleur | goud/sliver/laser zilver/rood |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Wasresistentie | Zeer bestand tegen meerdere wassen, waardoor het ontwerp intact en levendig blijft |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | 3.2m x 1.6m |
| Drukresolutie | Kan bestand zijn tegen hoge temperatuurtemperaturen van 160-180 °C (320-350 °F) zonder afbraak |
| Verenigbaarheid | Werkt naadloos met DTF-inkt en DTF-transferfilm |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Viscositeit | Hoog |
| Opaciteit | Opaak |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |