| Druksnelheid | 4passage:1m2/h 6passage:0.8m2/h |
|---|---|
| Druktechniek | UV-platbed |
| Inktkleur | CMYK+W |
| Afmeting | 35 x 45 cm |
| Media-type | Glas, hout, plastic, metaal, keramiek, enz. |
| Type inkt | UV-inkt |
|---|---|
| Afdrukgrootte | 3.2m x 1.6m |
| Drukresolutie | 1440dpi |
| Interface | USB, Ethernet |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
|---|---|
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
|---|---|
| Kleur | CMYKW+V |
| Kwaliteit | Hoog |
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Gewicht | 80 kg |
|---|---|
| Dimensie | 35 x 45 cm |
| Stroomvoorziening | AC220V/50HZ |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Interface | USB, Ethernet |
| Dimensie | 35 x 45 cm |
|---|---|
| Druktechniek | UV-platbed |
| Gewicht | 80 kg |
| Interface | USB, Ethernet |
| Media-type | Glas, hout, plastic, metaal, keramiek, enz. |
| Wasresistentie | Weerstaanbaar tegen vervaaging en slijtage, zelfs na meerdere wassen |
|---|---|
| UV-bescherming | Weerstand biedt tegen UV-schade en behoudt de kleurenintegratie van het afdrukken |
| Abrasiebestendig | Houdt afdrukken er ook na blootstelling aan wrijving nieuw uitzien |
| Waterdicht | Behoudt de integriteit in vochtige of natte omgevingen |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Kleur | CMYKW+V |
|---|---|
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Volume | 1000 ml |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
| PriPrint-dimensie | 60*90cm |
|---|---|
| Printhead | i3200,xp600 |
| Druksnelheid | XP600 -2 6 pass 9m2/h 8 pass 7m2/h 12 pass 4m2/h |
| Printsoftwareopties | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Interface | USB, Ethernet |
| Type inkt | UV-inkt |
|---|---|
| Afdrukgrootte | 600 mm |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Inktkleur | CMYK+W |
| Druktechniek | UV-platbed |