| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Compatibele Printers | Voor Epson DX5/6/7 printers |
|---|---|
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
| Wasresistentie | Zeer bestand tegen meerdere wassen, waardoor het ontwerp intact en levendig blijft |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | 3.2m x 1.6m |
| Drukresolutie | Kan bestand zijn tegen hoge temperatuurtemperaturen van 160-180 °C (320-350 °F) zonder afbraak |
| Verenigbaarheid | Werkt naadloos met DTF-inkt en DTF-transferfilm |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Dimensie | 35 x 45 cm |
|---|---|
| Media-type | Glas, hout, plastic, metaal, keramiek, enz. |
| Drukresolutie | 1440dpi |
| Type inkt | UV-inkt |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Kleur | CMYKW+V |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |