| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Compatibele Printers | Voor Epson DX5/6/7 printers |
|---|---|
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
| Grootte | 1 kg |
|---|---|
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Inktverenigbaarheid | Eco-oplosmiddel, oplosmiddel, UV, latex |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Dikte | 0.1 mm |
|---|---|
| Productsoort | Drukmaterialen |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |