| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Printmethode | UV-printen |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Materiaal | PET-lijm |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Printmethode | UV-printen |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Privacyniveau | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Printmethode | UV-printen |
|---|---|
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |