| Gewicht | 80 kg |
|---|---|
| Dimensie | 35 x 45 cm |
| Stroomvoorziening | AC220V/50HZ |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Interface | USB, Ethernet |
| Type inkt | UV-inkt |
|---|---|
| Afdrukgrootte | 600 mm |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Inktkleur | CMYK+W |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Dimensie | 35 x 45 cm |
|---|---|
| Druktechniek | UV-platbed |
| Gewicht | 80 kg |
| Interface | USB, Ethernet |
| Media-type | Glas, hout, plastic, metaal, keramiek, enz. |
| Geen Schil | Zorgt ervoor dat het ontwerp intact blijft door strekken en buigen |
|---|---|
| Elasticiteit | Biedt rekbare afdrukken, waardoor comfort wordt gewaarborgd zonder het ontwerp te beschadigen |
| Sterke band | Ideaal voor duurzame afdrukken op verschillende soorten textiel |
| Flexible afwerking | Laat na het hoeden een zachte aanraking achter zonder harde of ruwe vlekken |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| PriPrint-dimensie | 60*90cm |
|---|---|
| Printhead | i3200,xp600 |
| Druksnelheid | XP600 -2 6 pass 9m2/h 8 pass 7m2/h 12 pass 4m2/h |
| Printsoftwareopties | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Interface | USB, Ethernet |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |