| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Verscheuren | Koud/Heet |
|---|---|
| Type inkt | DTF-inkt |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Dikte | 75 micron |
| kenmerk | Milieuvriendelijk |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikte Printer | DTF-printer |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Kleur | cmykw |
| Afmaken. | Matte |
|---|---|
| betaalmethode | T/T, Western Union, Paypal |
| Drukwerk | Digitaal |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| betaalmethode | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Minimale bestelling | 100 |
| Drukwerk | Digitaal |
| Verpakking | Twee |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Druktijd | 1 dag |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
|---|---|
| Drukwerk | Digitaal |
| Druktijd | 1 dag |
| Dikte | 75 micron |
| Type | Glanzend/mat |
| Verscheuren | Koud/Heet |
|---|---|
| Druktijd | 1 dag |
| Dikte | 75 micron |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Drukwerk | Digitaal |