| Grootte | 60 cm*100 m/rol |
|---|---|
| Afmaken. | Matte |
| Dikte | 75 micron/100 micron |
| Materiaal | PET |
| Schil | heet/koude |
| Grootte | 1000 ml |
|---|---|
| Opaciteit | Hoog |
| Type inkt | Op basis van water |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Pakket | kartonnen verpakking |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Type inkt | Op basis van water |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Opaciteit | hoog |
| Geschikte Printer | DTF-printer |
| Kwaliteit | hoog |
|---|---|
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Garantie | 12 maanden |
| Opaciteit | hoog |
| Kleur | cmykw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| grootte | 1000 ml |
| Pakket | Kartonnen verpakking |
|---|---|
| Kwaliteit | hoog |
| Kleur | cmykw |
| Type inkt | Op basis van water |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Opaciteit | hoog |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Type inkt | Op basis van water |
| Kleur | cmykw |
| Type inkt | Op basis van water |
|---|---|
| Kleur | cmykw |
| Druksnelheid | Snel |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| kenmerk | Milieuvriendelijk |
| Geschikte Printer | DTF-printer |
|---|---|
| Druksnelheid | Snel |
| grootte | 1000 ml |
| Pakket | Kartonnen verpakking |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |