| Compatibele Printers | Voor Epson DX5/6/7 printers |
|---|---|
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| grootte | 1000 ml |
| kenmerk | Milieuvriendelijk |
| Kwaliteit | hoog |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
|---|---|
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Dikte | 75 micron |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Type | Glanzend/mat |
|---|---|
| Drukwerk | Digitaal |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Printinkt | CMYK+W |
|---|---|
| grootte | 60 cm*100 m |
| Schil | Koud/warm/momenteel |
| Dikte | 75mics |
| Verpakking | 2 rollen per doos |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |