| DTF-filmcompatibiliteit | Ideaal voor gebruik met DTF-transferfilm |
|---|---|
| Deeltjesgrootte | Verkrijgbaar in fijne, middelgrote en grove soorten voor verschillende toepassingen |
| Kleur | Doorzichtig poeder met hoge kwaliteit van hechting en dekking |
| Verpakking | luchtdichte verpakking om de integriteit van het poeder te behouden |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Afdrukbreedte | 300 mm |
|---|---|
| Printinkt | CMYK+W |
| Neem op | Automatisch |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Levertijd | 5 tot 10 dagen |
| Grootte | 1000 ml |
|---|---|
| Opaciteit | Hoog |
| Type inkt | Op basis van water |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Pakket | kartonnen verpakking |
| Grootte | 1 kg |
|---|---|
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Inktverenigbaarheid | Eco-oplosmiddel, oplosmiddel, UV, latex |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| betaalmethode | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Minimale bestelling | 100 |
| Drukwerk | Digitaal |
| Dikte | 0.1 mm |
|---|---|
| Productsoort | Drukmaterialen |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Smeltpunt | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Wasresistentie | Uitstekend; meestal bestand tegen meerdere wassen bij 40-60 °C (104-140 °F) |
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Compatibiliteit van stoffen | Werkt goed met katoen, polyester, nylon en gemengde stoffen, zorgt voor sterke hechting en duurzame |
| Bewaarplaats | Een koele en droge plek |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
|---|---|
| Type | Glanzend/mat |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Drukwerk | Digitaal |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
|---|---|
| Kenmerken | Milieuvriendelijk |
| Druksnelheid | Snel |
| Kleur | cmykw |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Kleur | cmykw |
|---|---|
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Type inkt | Op basis van water |
| Grootte | 1000 ml |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |