| Afdrukkwaliteit | high-definition |
|---|---|
| Opaciteit | Hoog |
| Garantie | 12 maanden |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Druksnelheid | Snel |
| Smeltpunt | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Opslag | Een koele en droge plek |
| Kleur | cmykw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| grootte | 1000 ml |
| grootte | 1000 ml |
|---|---|
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Kleur | cmykw |
| Druksnelheid | Snel |
| Opaciteit | hoog |
| Verpakkingen | Eenzijdig, dubbelzijdig |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Afmaken. | Matte |
| Druktijd | 1 dag |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
|---|---|
| Minimale bestelling | 100 |
| betaalmethode | T/T, Western Union, Paypal |
| Afmaken. | Matte |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
| Verpakking | Twee |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Druktijd | 1 dag |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 60 cm*100 m/rol |
|---|---|
| Afmaken. | Matte |
| Dikte | 75 micron/100 micron |
| Materiaal | PET |
| Schil | heet/koude |
| Kwaliteit | Hoog |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Pakket | kartonnen verpakking |
| Opaciteit | Hoog |