| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hardheid | Hoog |
| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hardheid | Hoog |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Inktkleur | CMYK+W |
| Schil | warm en koud |
| Gebruik | Kleding, T-shirt, kleding accessoires, enz. |
| Wasresistentie | Zeer bestand tegen meerdere wassen, waardoor het ontwerp intact en levendig blijft |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | 3.2m x 1.6m |
| Drukresolutie | Kan bestand zijn tegen hoge temperatuurtemperaturen van 160-180 °C (320-350 °F) zonder afbraak |
| Verenigbaarheid | Werkt naadloos met DTF-inkt en DTF-transferfilm |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Verscheuren | Koud/Heet |
|---|---|
| Type inkt | DTF-inkt |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Dikte | 75 micron |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Resistentie | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Houdbaarheid | 24 Maanden |
|---|---|
| Functie | 100% veilig, milieubescherming, zonder schadelijke stoffen |
| Drukker | DTF |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Verpakking | Twee |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
|---|---|
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Materiaal | TPU |
| Compatibiliteit van stoffen | Werkt goed met katoen, polyester, nylon en gemengde stoffen, zorgt voor sterke hechting en duurzame |
| Houdbaarheid | Gewoonlijk 12 maanden wanneer bewaard op een koele, droge plaats |