| Type inkt | UV-inkt |
|---|---|
| Afdrukgrootte | 3.2m x 1.6m |
| Drukresolutie | 1440dpi |
| Interface | USB, Ethernet |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Gewicht | 80 kg |
|---|---|
| Dimensie | 35 x 45 cm |
| Stroomvoorziening | AC220V/50HZ |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Interface | USB, Ethernet |
| Contrast | hoog contrast |
|---|---|
| Inkt | CMYK+W |
| Type | film |
| Resolutie | Hoge definitie |
| Krabbelweerstand | Krabstoestand |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Kleur | Goud en strook |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Type inkt | UV-inkt |
|---|---|
| Afdrukgrootte | 600 mm |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Inktkleur | CMYK+W |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Dimensie | 35 x 45 cm |
|---|---|
| Druktechniek | UV-platbed |
| Gewicht | 80 kg |
| Interface | USB, Ethernet |
| Media-type | Glas, hout, plastic, metaal, keramiek, enz. |
| Grootte | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
|---|---|
| Materiaal | TPU |
| Kleur | Wit/Zwart |
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/25 kg/verpakking |
| Kleur | CMYKW+V |
|---|---|
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Volume | 1000 ml |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |