| Geschikte Printer | DTF-printer |
|---|---|
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Kenmerken | Milieuvriendelijk |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 1000 ml |
| Type inkt | Op basis van water |
|---|---|
| Kleur | cmykw |
| Opaciteit | Hoog |
| Garantie | 12 maanden |
| Kwaliteit | Hoog |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
|---|---|
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Opslag | Een koele en droge plek |
| Wasresistentie | Uitstekend; meestal bestand tegen meerdere wassen bij 40-60 °C (104-140 °F) |
| Materiaal | TPU |
| Dikte | 80-100 microfoons |
|---|---|
| Houdbaarheid | Gewoonlijk 12 maanden wanneer bewaard op een koele, droge plaats |
| Opslag | Een koele en droge plek |
| Smeltpunt | 95-125°C (203-257°F) |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
|---|---|
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Type | Glanzend/mat |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| grootte | 1000 ml |
| kenmerk | Milieuvriendelijk |
| Kwaliteit | hoog |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Geschikte Printer | DTF-printer |
|---|---|
| Druksnelheid | Snel |
| grootte | 1000 ml |
| Pakket | Kartonnen verpakking |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| kenmerk | Milieuvriendelijk |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikte Printer | DTF-printer |
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Kleur | cmykw |
| Geschikte Printer | DTF-printer |
|---|---|
| Druksnelheid | Snel |
| Kleur | cmykw |
| Type inkt | Op basis van water |
| Garantie | 12 maanden |
| Drukwerk | Digitaal |
|---|---|
| Type | Glanzend/mat |
| Type inkt | DTF-inkt |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
| Strekbaarheid | Hoog |