| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Printmethode | UV-printen |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Privacyniveau | Hoog |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Privacyniveau | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| product | A Film + B Film = 1 Set |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Printmethode | UV-printen |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Materiaal | PET-lijm |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Printmethode | UV-printen |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Printmethode | UV-printen |
|---|---|
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |