| Wasbaarheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Het Systeem van de inktlevering | Continu inktvoorziening |
|---|---|
| Kleur | W+V+CMYK |
| Model | DTF-printer |
| Type inkt | UV-inkt |
| Printhead Hoeveelheid | Dubbel. |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Kleur | Wit/Zwart |
|---|---|
| Houdbaarheid | Tot 18 maanden indien bewaard op een koele, droge plaats |
| Het genezen van Temperatuur | Effectief bij temperatuuren van 160-180 °C (320-350 °F). |
| Poedertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |