| Wasresistentie | Weerstaanbaar tegen vervaaging en slijtage, zelfs na meerdere wassen |
|---|---|
| UV-bescherming | Weerstand biedt tegen UV-schade en behoudt de kleurenintegratie van het afdrukken |
| Abrasiebestendig | Houdt afdrukken er ook na blootstelling aan wrijving nieuw uitzien |
| Waterdicht | Behoudt de integriteit in vochtige of natte omgevingen |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Onderhoudsarme | Gemakkelijk te hanteren en op te slaan met minimale zorg |
|---|---|
| OEKO-TEX-gecertificeerd | Gecontroleerd op schadelijke stoffen om een veilig gebruik te garanderen |
| Kleefmiddeltype | Compatibel met TPU-poeder |
| Vrij van schadelijke chemicaliën | Geen PVC, ftalaten of giftige stoffen |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Type inkt | UV-inkt |
|---|---|
| Afdrukgrootte | 3.2m x 1.6m |
| Drukresolutie | 1440dpi |
| Interface | USB, Ethernet |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Gewicht | 80 kg |
|---|---|
| Dimensie | 35 x 45 cm |
| Stroomvoorziening | AC220V/50HZ |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Interface | USB, Ethernet |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Dimensie | 35 x 45 cm |
|---|---|
| Druktechniek | UV-platbed |
| Gewicht | 80 kg |
| Interface | USB, Ethernet |
| Media-type | Glas, hout, plastic, metaal, keramiek, enz. |
| Het Systeem van de inktlevering | Continu inktvoorziening |
|---|---|
| Kleur | W+V+CMYK |
| Model | DTF-printer |
| Type inkt | UV-inkt |
| Printhead Hoeveelheid | Dubbel. |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Thermoplastische eigenschappen | Smelt en bindt zich aan stoffen wanneer deze worden verwarmd, waardoor ze sterk en duurzaam hechten. |
|---|---|
| Hoge flexibiliteit | Behoudt de flexibiliteit van het weefsel na verharding en voorkomt dat het scheurt of schilt |
| Perfect voor hoogwaardige kleding | Geschikt voor sportkleding, activiteitskleding en andere kledingstukken die flexibiliteit vereisen |
| Een duidelijke afwerking | Biedt een transparante laag die het uiterlijk van het afgedrukte ontwerp niet verandert |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Geen Schil | Zorgt ervoor dat het ontwerp intact blijft door strekken en buigen |
|---|---|
| Elasticiteit | Biedt rekbare afdrukken, waardoor comfort wordt gewaarborgd zonder het ontwerp te beschadigen |
| Sterke band | Ideaal voor duurzame afdrukken op verschillende soorten textiel |
| Flexible afwerking | Laat na het hoeden een zachte aanraking achter zonder harde of ruwe vlekken |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |