| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Viscositeit | Hoog |
| Opaciteit | Opaak |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Kleur | Goud en strook |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan het kan hechten, milieuvriendelijkheid, buitentoepassingen, betalingsvo |
|---|---|
| Opties voor oppervlakteafwerking | Glanzend of Matte Finish |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Verpakking en het Verschepen | Zorgvuldig verpakt, ingepakt in een beschermende verpakking, veilig geplaatst in een stevige, op maa |
| Type | Glanzend |
|---|---|
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Materiaal | Polyester |
| Glansvermindering | Tot 85% |