| PriPrint-dimensie | 60*90cm |
|---|---|
| Printhead | i3200,xp600 |
| Druksnelheid | XP600 -2 6 pass 9m2/h 8 pass 7m2/h 12 pass 4m2/h |
| Printsoftwareopties | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Interface | USB, Ethernet |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Kleur | goud/sliver/laser zilver/rood |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Drukker | UV DTF-printer |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Materiaal | TPU |
|---|---|
| Kleur | Wit/Zwart |
| Toepassing | Gebruikt na afdruk van het ontwerp op DTF-folie en verharding om het afdrukken aan de stof te binden |
| Aansluitingsvermogen | Hoge hechtbaarheid aan zowel lichte als donkere stoffen, waardoor lange duurzame afdrukken worden ge |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Resistentie | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
|---|---|
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |