| Temperatuurbestendigheid | Effectief verhardt bij temperaturen tussen 160 en 180 °C (320 tot 350 °F), waardoor er een uitsteken |
|---|---|
| Aansluitingsvermogen | Hoge hechting op de gedrukte film, waardoor het ontwerp naadloos op het weefsel kan worden overgedra |
| Vlot eindig | Biedt een glad, gelijkmatig oppervlak op afdrukken, waardoor een zacht en comfortabel gevoel na het |
| Niet-vergeelt | Niet geel in de loop van de tijd, waardoor de levendigheid van de afdrukken intact blijft |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Hoogresolutiedruk | Zorgt voor scherpe en gedetailleerde ontwerpen |
|---|---|
| Levendige kleuren | Geproduceerd rijke, diepe kleuren met een hoge kleurtrouw |
| Duidelijke, knapperige afdrukken | Houdt scherpheid en helderheid in ingewikkelde ontwerpen |
| Eenvormige afwerking | Zorgt voor een gladde, gelijkmatige coating na het hoeden |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Resistentie | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Verenigbaarheid | UV-DTF-printers |
|---|---|
| Printmethode | acryl,pvc-plaat,glas |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Verenigbaarheid | UV-DTF-printers |
|---|---|
| Printmethode | acryl,pvc-plaat,glas |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Verenigbaarheid | UV-DTF-printers |
|---|---|
| Printmethode | acryl,pvc-plaat,glas |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
|---|---|
| Kleur | CMYKW+V |
| Kwaliteit | Hoog |
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |