| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Kleur | Goud en strook |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hardheid | Hoog |
| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hardheid | Hoog |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |