| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Toepassing | Binnen- en buitenborden, reclame, verpakkingen |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Het genezen van Methode | UV-licht blootstelling |
| Kleur | Wit |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Kleur | CMYKW+V |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
|---|---|
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
| Kwaliteit | Hoog |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Viscositeit | Hoog |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
|---|---|
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Inkt | UV-inkt CMYKW+VANISH |
|---|---|
| Toepassing | Glas, hout, kunststof, metaal, keramiek |
| Reiniging van het kopje | Automatisch |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Energieverbruik | 1.5 kW |
| Type | Glanzend |
|---|---|
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Materiaal | Polyester |
| Glansvermindering | Tot 85% |
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
|---|---|
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
|---|---|
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Kleur | CMYKW+V |
| Compatibele Printers | Voor Epson DX5/6/7 printers |
| Het genezen van Methode | UVlicht |