| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Geschikte Printer | DTF-printer |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Opaciteit | Hoog |
| Kleur | cmykw |
| Materiaal | TPU |
|---|---|
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Houdbaarheid | Gewoonlijk 12 maanden wanneer bewaard op een koele, droge plaats |
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Compatibiliteit van stoffen | Werkt goed met katoen, polyester, nylon en gemengde stoffen, zorgt voor sterke hechting en duurzame |
| grootte | 1000 ml |
|---|---|
| Type inkt | Op basis van water |
| Kwaliteit | hoog |
| Opaciteit | hoog |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Type | Glanzend/mat |
|---|---|
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Kleur | Goud en strook |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Specifiek Gebruik voor Product | Stoffen, kunst en ambachten |
|---|---|
| Materiaal | TPU |
| Toepassing | dtf druk |
| Kleur | Wit |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Afmaken. | Matte |