| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
|---|---|
| Type | Glanzend/mat |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Drukwerk | Digitaal |
| Peelingmethode | Hete Schil |
|---|---|
| Dikte | 75mic |
| Lange | 100 meter |
| Materiaal | Polyester |
| Toepassing | de druk van de hitteoverdracht |
| Type | Glanzend/mat |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Dikte | 75 micron |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Kleur | CMYKW+V |
|---|---|
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Volume | 1000 ml |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
| Inkt | CMYK+W |
|---|---|
| Verscheuren | Koud |
| Grootte | 42 cm*100 m |
| Warmteoverdracht | Temperatuur: 130-150 °C, tijd: 6-12 seconden/tijd, druk: hoger dan 0,24 kgf/cm^2 |
| Adaptieve stof | Het kan worden gebruikt voor gewone en grote elastische stoffen, zoals katoen, breien, mengen, enzov |
| Grootte | 1 kg |
|---|---|
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Inktverenigbaarheid | Eco-oplosmiddel, oplosmiddel, UV, latex |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Het drogen grootte | A3, A3 + huisdierfilms |
|---|---|
| Druksnelheid | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Media Types | Film, papier, weefsel |
| Druksoftware | Hoofdstuk 6.1 |
| Artikel 1 | poederschudbeker |
| grootte | 1000 ml |
|---|---|
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Kleur | cmykw |
| Druksnelheid | Snel |
| Opaciteit | hoog |
| surface_finish | Glanzend |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Productnaam | DTF-folie |
| Lange | 100 meter |
| Kleur | Transparante |