| Houdbaarheid | 24 Maanden |
|---|---|
| Functie | 100% veilig, milieubescherming, zonder schadelijke stoffen |
| Drukker | DTF |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Type | Poeder |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Type | Glanzend |
|---|---|
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Materiaal | Polyester |
| Glansvermindering | Tot 85% |
| Toepassing | Binnen- en buitenborden, reclame, verpakkingen |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Het genezen van Methode | UV-licht blootstelling |
| Kleur | Wit |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Privacyniveau | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
|---|---|
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Kleur | CMYKW+V |
| Compatibele Printers | Voor Epson DX5/6/7 printers |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
|---|---|
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |