| Afdrukkwaliteit | high-definition |
|---|---|
| Opaciteit | Hoog |
| Garantie | 12 maanden |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Druksnelheid | Snel |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Drukwerk | Digitaal |
|---|---|
| Type | Glanzend/mat |
| Type inkt | DTF-inkt |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Compatibiliteit van stoffen | Werkt goed met katoen, polyester, nylon en gemengde stoffen, zorgt voor sterke hechting en duurzame |
|---|---|
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Opslag | Een koele en droge plek |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Materiaal | TPU |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
|---|---|
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Type | Glanzend/mat |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
|---|---|
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Strekbaarheid | hoog |
| Drukwerk | Digitaal |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |