| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
|---|---|
| Verscheuren | Koud/Heet |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Type | Glanzend/mat |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Dikte | 75 micron |
| Strekbaarheid | hoog |
| Drukwerk | Digitaal |
|---|---|
| Dikte | 75 micron |
| Strekbaarheid | hoog |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Het Systeem van de inktlevering | Continu inktvoorziening |
|---|---|
| Kleur | W+V+CMYK |
| Model | DTF-printer |
| Type inkt | UV-inkt |
| Printhead Hoeveelheid | Dubbel. |
| Drukwerk | Digitaal |
|---|---|
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Dikte | 75 micron |
| Filmbreedte | 30cm, 33cm, 42cm, 60cm. |
|---|---|
| Schiltype | Opties voor hete en koude schillen |
| Verenigbaarheid | Katoen, Polyester |
| Roze kleur | Compatibel met CMYK en witte inkt voor levendige, hoogwaardige afdrukken |
| Duurzaamheid | Wasbestendig met langdurige kleuren die na meerdere wasbeurten niet vervagen. |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
|---|---|
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Dikte | 75 micron |