| betaalmethode | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Afmaken. | Matte |
| Minimale bestelling | 100 |
| Gewicht | 80 gm |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Materiaal | Poeder op basis van TPU (thermoplastisch polyurethaan) van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Duurzaamheid | Biedt duurzame afdrukken die slijtage weerstaan |
| Elasticiteit | Biedt superieure flexibiliteit, zodat de afdruk niet scheurt, schilt of vervaagt na verloop van tijd |
| zachte aanraking | Verlaat een zacht, comfortabel gevoel op het weefsel na verharding, ideaal voor draagbare toepassing |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
|---|---|
| Verscheuren | Koud/Heet |
| Drukwerk | Digitaal |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Afmaken. | Matte |
|---|---|
| betaalmethode | T/T, Western Union, Paypal |
| Drukwerk | Digitaal |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
|---|---|
| betaalmethode | T/T, Western Union, Paypal |
| Afmaken. | Matte |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Toepassing | Zeefdruk, offsetdruk, digitaal printen |
| Kleefstof | niet-klevend |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
|---|---|
| Verscheuren | Koud/Heet |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Type | Glanzend/mat |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Bewaarplaats | Een koele en droge plek |
|---|---|
| Kleur | Wit/Zwart |
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Wasresistentie | Uitstekend; meestal bestand tegen meerdere wassen bij 40-60 °C (104-140 °F) |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
|---|---|
| Strekbaarheid | Hoog |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |