| Overdrachtssnelheid | Snel en efficiënt overdrachtsproces |
|---|---|
| Media Types | Inkt en poeder |
| Gewicht | 5 kg |
| Printhead Type | Dubbele printheads XP600 |
| Het drogen grootte | A3, A3 + huisdierfilms |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Viscositeit | Hoog |
| Opaciteit | Opaak |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Filmsnelheid | Hoog |
|---|---|
| Grootte | 60 cm |
| Materiaaltype | film |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Scherpte | Hoog |
| Dikte | 75mic |
|---|---|
| Materiaaltype | film |
| Doorzichtigheid | Hoog |
| Afmaken. | Glanzend |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Peelsterkte | 3-5N/25 mm |
| Type | film |
| Dikte | 75mic |
| Versievoering | Silicone met een laag bedekt document |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Specificatie | 60 cm*100 m |
| Type inkt | UV-inkt |
| Oppervlak | Glanzend, Steen |
| Drukker | Epson L1800 L805 |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Resistentie | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |