| Kleefmiddeltype | Hitteoverdracht |
|---|---|
| Grootte | A4 |
| Wasbaarheid | Machinaal wasbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Materiaaltype | film |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Temperatuurbereik | 150-180℃ |
|---|---|
| Treksterkte | ≥20MPa |
| Type | film |
| Versievoering | Met een laag bedekt silicone |
| Dikte | 75mic |
| Inkt | CMYK+W |
|---|---|
| Verscheuren | Koud |
| Grootte | 42 cm*100 m |
| Warmteoverdracht | Temperatuur: 130-150 °C, tijd: 6-12 seconden/tijd, druk: hoger dan 0,24 kgf/cm^2 |
| Adaptieve stof | Het kan worden gebruikt voor gewone en grote elastische stoffen, zoals katoen, breien, mengen, enzov |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| PriPrint-dimensie | 60*90cm |
|---|---|
| Printhead | i3200,xp600 |
| Druksnelheid | XP600 -2 6 pass 9m2/h 8 pass 7m2/h 12 pass 4m2/h |
| Printsoftwareopties | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Interface | USB, Ethernet |