| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Dikte | 75 micron |
| Strekbaarheid | hoog |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Peelingmethode | Hete Schil |
|---|---|
| Dikte | 75mic |
| Lange | 100 meter |
| Materiaal | Polyester |
| Toepassing | de druk van de hitteoverdracht |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Afmaken. | Matte |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleefstof | niet-klevend |
| Type | film |
| Temperatuur | Hoog |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Dikte | 75 micron (μm), een evenwichtige combinatie van flexibiliteit en duurzaamheid |
|---|---|
| Hoge transparantie | Doorzichtige film waarmee levendige ontwerpen met hoge helderheid kunnen worden afgedrukt en overged |
| Warmteweerstand | In staat om hoge temperaturen te weerstaan tijdens het warmteoverdrachtproces zonder vervorming. |
| Compatibel met CMYK+W-inkt | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Printmethode | UV-printen |
| Gebruik | Kleding, schoenen, petten |
|---|---|
| Grootte Grootte-informatie | 60 cm*100 m/rol |
| Heatpresstijd | 10-15S |
| Drukpoeder | Wit warm smeltlijm |
| Verpakking Details | 2 rollen/karton of 4 rollen/karton |