| Wasbaarheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Inktverenigbaarheid | CMYK+W |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Toepassing | dtf druk |
| Wasresistentie | Uitstekend; meestal bestand tegen meerdere wassen bij 40-60 °C (104-140 °F) |
|---|---|
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Bewaarplaats | Een koele en droge plek |
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Onderhoudsarme | Gemakkelijk te hanteren en op te slaan met minimale zorg |
|---|---|
| OEKO-TEX-gecertificeerd | Gecontroleerd op schadelijke stoffen om een veilig gebruik te garanderen |
| Kleefmiddeltype | Compatibel met TPU-poeder |
| Vrij van schadelijke chemicaliën | Geen PVC, ftalaten of giftige stoffen |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Het drogen grootte | A3, A3 + huisdierfilms |
|---|---|
| Druksnelheid | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Media Types | Film, papier, weefsel |
| Druksoftware | Hoofdstuk 6.1 |
| Artikel 1 | poederschudbeker |
| Houdbaarheid | Gewoonlijk 12 maanden wanneer bewaard op een koele, droge plaats |
|---|---|
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Wasresistentie | Uitstekend; meestal bestand tegen meerdere wassen bij 40-60 °C (104-140 °F) |
| Inktverenigbaarheid | DTF-inkt ((CMYK+W) |
| Smeltpunt | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Materiaal | TPU |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Compatibiliteit van stoffen | Werkt goed met katoen, polyester, nylon en gemengde stoffen, zorgt voor sterke hechting en duurzame |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
|---|---|
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Opslag | Een koele en droge plek |
| Wasresistentie | Uitstekend; meestal bestand tegen meerdere wassen bij 40-60 °C (104-140 °F) |
| Materiaal | TPU |
| Materiaal | Poeder op basis van TPU (thermoplastisch polyurethaan) van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Duurzaamheid | Biedt duurzame afdrukken die slijtage weerstaan |
| Elasticiteit | Biedt superieure flexibiliteit, zodat de afdruk niet scheurt, schilt of vervaagt na verloop van tijd |
| zachte aanraking | Verlaat een zacht, comfortabel gevoel op het weefsel na verharding, ideaal voor draagbare toepassing |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
|---|---|
| Afmaken. | Matte |
| verpakkingsopties | 1 kg, 5 kg, 10 kg, Bulk |
| Productsoort | Poeder |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |