| Overdrachttemperatuur | 60-170°C (320-340°F) |
|---|---|
| Overdrachtstijd | 10-15S |
| Gewicht | 7 kg/rol |
| Warmtepersdruk | Gemiddeld |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Materiaaltype | Eenzijdige warmteoverdrachtfolie |
|---|---|
| Aanhangsel | Sterke hechting aan stof en materialen |
| Compatibiliteit van stoffen | Katoen, polyester, mengsels en meer |
| aanvraagproces | Gemakkelijk aanbrengen met behulp van een warmtepers |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Smeltpunt | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Opslag | Een koele en droge plek |
| Printhead Type | Dubbele printheads XP600 |
|---|---|
| Afdrukbreedte | 300 mm |
| Printinkt | CMYK+W |
| Posten | poederschudbeker |
| Toepassingsgebied | Film en Poeder |
| Grootte | 1 kg |
|---|---|
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Inktverenigbaarheid | Eco-oplosmiddel, oplosmiddel, UV, latex |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Dikte | 0.1 mm |
|---|---|
| Productsoort | Drukmaterialen |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |