| Drukwerk | Digitaal |
|---|---|
| Type | Glanzend/mat |
| Type inkt | DTF-inkt |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Kleur | Wit/Zwart |
|---|---|
| Houdbaarheid | Tot 18 maanden indien bewaard op een koele, droge plaats |
| Het genezen van Temperatuur | Effectief bij temperatuuren van 160-180 °C (320-350 °F). |
| Poedertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| DTF-filmcompatibiliteit | Ideaal voor gebruik met DTF-transferfilm |
|---|---|
| Deeltjesgrootte | Verkrijgbaar in fijne, middelgrote en grove soorten voor verschillende toepassingen |
| Kleur | Doorzichtig poeder met hoge kwaliteit van hechting en dekking |
| Verpakking | luchtdichte verpakking om de integriteit van het poeder te behouden |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Overdrachtssnelheid | Snel en efficiënt overdrachtsproces |
|---|---|
| Media Types | Inkt en poeder |
| Gewicht | 5 kg |
| Printhead Type | Dubbele printheads XP600 |
| Het drogen grootte | A3, A3 + huisdierfilms |
| Inkt | CMYK+W |
|---|---|
| Opaciteit | Hoge ondoorzichtigheid voor het afdrukken van scherp witte inkt |
| emperatureweerstand | Kan bestand zijn tegen hoge hitte tijdens overdrachten |
| Verpakking | Verpakking in rollen voor gemakkelijke behandeling |
| Posten | poederschudbeker |
| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Type | Poeder |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Afdrukresolutie | 720DPI/1080DPI /1440DPI |
|---|---|
| Posten | poederschudbeker |
| Druksnelheid | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Printinkt | CMYK+W |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
|---|---|
| Verscheuren | Koud/Heet |
| Drukwerk | Digitaal |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Uitstekende adhesie | Sterke binding aan zowel lichte als donkere stoffen |
|---|---|
| Flexibel afdrukken | Behoudt de elasticiteit van het afdrukken en voorkomt scheuren of schillen |
| Strekweerstand | Geschikt voor flexibele stoffen zoals sportkleding en actiefkleding |
| Hoge hechting aan polyester en katoen | Werkt goed met zowel natuurlijke als synthetische vezels |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Compatibiliteit van stoffen | Werkt goed met katoen, polyester, nylon en gemengde stoffen, zorgt voor sterke hechting en duurzame |
|---|---|
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Opslag | Een koele en droge plek |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Materiaal | TPU |