| grootte | 1000 ml |
|---|---|
| Afdrukkwaliteit | high-definition |
| Kleur | cmykw |
| Druksnelheid | Snel |
| Opaciteit | hoog |
| Type | Glanzend/mat |
|---|---|
| Drukwerk | Digitaal |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Strekbaarheid | Hoog |
|---|---|
| Drukwerk | Digitaal |
| Dikte | 75 micron |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Smeltpunt | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Materiaal | TPU |
| Pakketinformatie | 1 kg/5 kg/10 kg/20 kg |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Compatibiliteit van stoffen | Werkt goed met katoen, polyester, nylon en gemengde stoffen, zorgt voor sterke hechting en duurzame |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Printmethode | UV-printen |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Materiaal | PET-lijm |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Printmethode | UV-printen |
|---|---|
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Type | Glanzend/mat |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Dikte | 75 micron |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Peelingmethode | Hete Schil |
|---|---|
| Dikte | 75mic |
| Lange | 100 meter |
| Materiaal | Polyester |
| Toepassing | de druk van de hitteoverdracht |