| Wasbaarheid | Machinaal wasbaar |
|---|---|
| Vochtverlies | - Jawel. |
| Ademhaling | Hoog |
| Kleur | Wit |
| Duurzaamheid | Hoog |
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan het kan hechten, milieuvriendelijkheid, buitentoepassingen, betalingsvo |
|---|---|
| Opties voor oppervlakteafwerking | Glanzend of Matte Finish |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Verpakking en het Verschepen | Zorgvuldig verpakt, ingepakt in een beschermende verpakking, veilig geplaatst in een stevige, op maa |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Grootte | 1 kg |
|---|---|
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Inktverenigbaarheid | Eco-oplosmiddel, oplosmiddel, UV, latex |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Het drogen grootte | A3, A3 + huisdierfilms |
|---|---|
| Druksnelheid | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Media Types | Film, papier, weefsel |
| Druksoftware | Hoofdstuk 6.1 |
| Artikel 1 | poederschudbeker |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Privacyniveau | Hoog |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Privacyniveau | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |