| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Gebruik | Kleding, schoenen, petten |
|---|---|
| Grootte Grootte-informatie | 60 cm*100 m/rol |
| Heatpresstijd | 10-15S |
| Drukpoeder | Wit warm smeltlijm |
| Verpakking Details | 2 rollen/karton of 4 rollen/karton |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Kleur | CMYKW+V |
|---|---|
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Volume | 1000 ml |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Contrast | hoog contrast |
|---|---|
| Inkt | CMYK+W |
| Type | film |
| Resolutie | Hoge definitie |
| Krabbelweerstand | Krabstoestand |