| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Drukwerk | Digitaal |
|---|---|
| Type | Glanzend/mat |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Opaciteit | hoog |
| Pakket | Kartonnen verpakking |
| Kwaliteit | hoog |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Toepassing | de meeste stoffen, met inbegrip van 100% katoen, zijde, polyester, denim, nylon, leer, mengsels, enz |
|---|---|
| Bewaarplaats | Een koele en droge plek |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Inktverenigbaarheid | DTF-inkt |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Kleur | Wit/doorzichtig |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Toepassing | Zeefdruk, offsetdruk, digitaal printen |
| Kleefstof | niet-klevend |