| Drukhoofd | 1 |
|---|---|
| Inktverenigbaarheid | CMYK+Witte inkt |
| Printmethode | Compatibel met alle witte inktprinters |
| Compatibel met TPU-poeder | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Duurzaamheid | Wasbare, lang houdbare afdrukken |
|---|---|
| Kleursterkte | Hoge kleursaturatie en detail |
| Overdrachtsmiddel | Stoffen, kleding, tassen, accessoires |
| Druksnelheid | Hoësnelheidsdrukwerk |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Verscheuren | Koud/Heet |
|---|---|
| Type inkt | DTF-inkt |
| Verlenging bij breuk | ≥100% |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Dikte | 75 micron |
| Dikte | 75 micron |
|---|---|
| Drukwerk | Digitaal |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Verscheuren | Koud/warm/momenteel |
| Dikte | 75 micron |
|---|---|
| Drukwerk | Digitaal |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |