| Chemische weerstand | Weerstaanbaar tegen milde chemische stoffen die gewoonlijk worden gebruikt bij het reinigen van weef |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Kan hoge temperaturen weerstaan tijdens het hoeden en wassen |
| Resistent tegen wasmiddelen | Afdrukken blijven levendig ondanks blootstelling aan gewone wasmiddelen |
| Krabstoestand | Afdrukken worden niet gemakkelijk gekrast of vervagen, waardoor een prima afwerking behouden blijft |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Kleur | goud/sliver/laser zilver/rood |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Drukker | UV DTF-printer |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Garantie voor kerncomponenten | 3 jaar |
|---|---|
| Printsoftware | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Naam van het product | Hoogwaardige UV-platbedprinter met een laadvermogen van 1000 kg voor veeleisende drukbehoeften |
| Type inkt | CMYK+W+Vanish |
| Interface | USB, Ethernet |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Inktkleur | CMYK+W |
| Schil | warm en koud |
| Gebruik | Kleding, T-shirt, kleding accessoires, enz. |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |