| Type inkt | UV-inkt |
|---|---|
| Afdrukgrootte | 600 mm |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Inktkleur | CMYK+W |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Kleur | Wit/Zwart |
|---|---|
| Houdbaarheid | Tot 18 maanden indien bewaard op een koele, droge plaats |
| Het genezen van Temperatuur | Effectief bij temperatuuren van 160-180 °C (320-350 °F). |
| Poedertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Dimensie | 35 x 45 cm |
|---|---|
| Druktechniek | UV-platbed |
| Gewicht | 80 kg |
| Interface | USB, Ethernet |
| Media-type | Glas, hout, plastic, metaal, keramiek, enz. |
| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hardheid | Hoog |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Garantie voor kerncomponenten | 3 jaar |
|---|---|
| Printsoftware | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Naam van het product | Hoogwaardige UV-platbedprinter met een laadvermogen van 1000 kg voor veeleisende drukbehoeften |
| Type inkt | CMYK+W+Vanish |
| Interface | USB, Ethernet |
| Onderhoudsarme | Gemakkelijk te hanteren en op te slaan met minimale zorg |
|---|---|
| OEKO-TEX-gecertificeerd | Gecontroleerd op schadelijke stoffen om een veilig gebruik te garanderen |
| Kleefmiddeltype | Compatibel met TPU-poeder |
| Vrij van schadelijke chemicaliën | Geen PVC, ftalaten of giftige stoffen |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan het kan hechten, milieuvriendelijkheid, buitentoepassingen, betalingsvo |
|---|---|
| Opties voor oppervlakteafwerking | Glanzend of Matte Finish |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Verpakking en het Verschepen | Zorgvuldig verpakt, ingepakt in een beschermende verpakking, veilig geplaatst in een stevige, op maa |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
|---|---|
| Toepasselijk model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Basiskleuren | Cyan, magenta, geel, zwart, wit |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |