| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Wasresistentie | Weerstaanbaar tegen vervaaging en slijtage, zelfs na meerdere wassen |
|---|---|
| UV-bescherming | Weerstand biedt tegen UV-schade en behoudt de kleurenintegratie van het afdrukken |
| Abrasiebestendig | Houdt afdrukken er ook na blootstelling aan wrijving nieuw uitzien |
| Waterdicht | Behoudt de integriteit in vochtige of natte omgevingen |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |