| Type inkt | UV-inkt |
|---|---|
| Afdrukgrootte | 3.2m x 1.6m |
| Drukresolutie | 1440dpi |
| Interface | USB, Ethernet |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Gewicht | 80 kg |
|---|---|
| Dimensie | 35 x 45 cm |
| Stroomvoorziening | AC220V/50HZ |
| Afdrukkop | XP600 / I1600/I3200 |
| Interface | USB, Ethernet |
| Het Systeem van de inktlevering | Continu inktvoorziening |
|---|---|
| Kleur | W+V+CMYK |
| Model | DTF-printer |
| Type inkt | UV-inkt |
| Printhead Hoeveelheid | Dubbel. |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Kleur | Goud en strook |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hardheid | Hoog |
| Materiaal | Polymeren |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hardheid | Hoog |
| Materiaal | TPU |
|---|---|
| Kleur | Wit/Zwart |
| Toepassing | Gebruikt na afdruk van het ontwerp op DTF-folie en verharding om het afdrukken aan de stof te binden |
| Aansluitingsvermogen | Hoge hechtbaarheid aan zowel lichte als donkere stoffen, waardoor lange duurzame afdrukken worden ge |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| DTF-filmcompatibiliteit | Ideaal voor gebruik met DTF-transferfilm |
|---|---|
| Deeltjesgrootte | Verkrijgbaar in fijne, middelgrote en grove soorten voor verschillende toepassingen |
| Kleur | Doorzichtig poeder met hoge kwaliteit van hechting en dekking |
| Verpakking | luchtdichte verpakking om de integriteit van het poeder te behouden |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |