| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Compatibele Printers | Voor Epson DX5/6/7 printers |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Verpakking | Neutrale of aangepaste verpakking |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Onderhoudsarme | Gemakkelijk te hanteren en op te slaan met minimale zorg |
|---|---|
| OEKO-TEX-gecertificeerd | Gecontroleerd op schadelijke stoffen om een veilig gebruik te garanderen |
| Kleefmiddeltype | Compatibel met TPU-poeder |
| Vrij van schadelijke chemicaliën | Geen PVC, ftalaten of giftige stoffen |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Verenigbaarheid | UV-DTF-printers |
|---|---|
| Printmethode | acryl,pvc-plaat,glas |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Verenigbaarheid | UV-DTF-printers |
|---|---|
| Printmethode | acryl,pvc-plaat,glas |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Toepassing | Binnen- en buitenborden, reclame, verpakkingen |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Het genezen van Methode | UV-licht blootstelling |
| Kleur | Wit |