| verpakkingsopties | Verkrijgbaar in maten van 1 kg, 5 kg en 10 kg. |
|---|---|
| Materiaal | TPU-basis van hoge kwaliteit (thermoplastisch polyurethaan) |
| Compatibiliteit met inkt | Werkt perfect met witte inkt + CMYK DTF inkt |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Levertijd | 1-3 dagen |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Kleur | CMYKW+V |
| Temperatuur van opslag | Onder de 30°C |
| Levertyd | 5-10 werkdagen |
| Typ van drukwerk | Digitale Druk |
| Dimensie | 35 x 45 cm |
|---|---|
| Media-type | Glas, hout, plastic, metaal, keramiek, enz. |
| Drukresolutie | 1440dpi |
| Type inkt | UV-inkt |
| Druktechniek | UV-platbed |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Printmethode | UV-printen |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Privacyniveau | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| product | A Film + B Film = 1 Set |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |