| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Privacyniveau | Hoog |
| Wasresistentie | Zeer bestand tegen meerdere wassen, waardoor het ontwerp intact en levendig blijft |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | 3.2m x 1.6m |
| Drukresolutie | Kan bestand zijn tegen hoge temperatuurtemperaturen van 160-180 °C (320-350 °F) zonder afbraak |
| Verenigbaarheid | Werkt naadloos met DTF-inkt en DTF-transferfilm |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Printmethode | UV-printen |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Printmethode | UV-printen |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Printmethode | UV-printen |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Materiaal | PET-lijm |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | goud/sliver/laser zilver/rood |
|---|---|
| Grootte | 30 cm*100 m |
| Drukker | UV DTF-printer |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Viscositeit | Hoog |
| Opaciteit | Opaak |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |