| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Kleur | CMYK+W |
|---|---|
| Verenigbaarheid | DTF-printers |
| Printmethode | Rechtstreeks naar film |
| Aanhangsel | Sterk |
| Kwaliteit | Hoog |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| Het Systeem van de inktlevering | Continu inktvoorziening |
|---|---|
| Kleur | W+V+CMYK |
| Model | DTF-printer |
| Type inkt | UV-inkt |
| Printhead Hoeveelheid | Dubbel. |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Printmethode | UV-printen |
| Droogtijd | Onmiddellijk |
| PriPrint-dimensie | 60*90cm |
|---|---|
| Printhead | i3200,xp600 |
| Druksnelheid | XP600 -2 6 pass 9m2/h 8 pass 7m2/h 12 pass 4m2/h |
| Printsoftwareopties | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Interface | USB, Ethernet |