| Materiaal | Poeder op basis van TPU (thermoplastisch polyurethaan) van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Duurzaamheid | Biedt duurzame afdrukken die slijtage weerstaan |
| Elasticiteit | Biedt superieure flexibiliteit, zodat de afdruk niet scheurt, schilt of vervaagt na verloop van tijd |
| zachte aanraking | Verlaat een zacht, comfortabel gevoel op het weefsel na verharding, ideaal voor draagbare toepassing |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Printmethode | UV-printen |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| product | A Film + B Film = 1 Set |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Privacyniveau | Hoog |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Specificatie | 60 cm*100 m |
| Type inkt | UV-inkt |
| Oppervlak | Glanzend, Steen |
| Drukker | Epson L1800 L805 |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Privacyniveau | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |